با مفاسد اقتصادی به خصوص با دانه صلب ها مقابله شود

 سجادی امروز (چهارشنبه) درون جمع مردم و در حضور رئیس قوه قضاییه اشعار کرد: چرا اصفهان باید طلاق زیادی داشته باشد؟ نمی خواهم به قشر قضات و وکلا توهینی کنم ولی طلاق اخذ از آب خوردن راحت تر شده است. با هبوط جمعیت مواجه هستیم. 

به گزارش ایسنا، نماینده خانواده شهدا و ایثارگران ادامه انصاف: چرا قانون بازنشستگی به درستی و دقت تو ادارات اعمال نمی شود و نیروهای جوان و تازه لحظه را  به میادین نمی برید، کسانی را درون ادارات می بینم که بازنشسته هستند ولی میز خود را رها نمی کنند.

وی خیال نشان کرد: همه مردم قراول تنش هستند که برای آن خون داده اند.

نماینده قوم شهدا و ایثارگران گفت: قوم شهدا مظلومند، یک دادگاه اختصاص مخصوص خانواده شهدا می خواهیم. می خواهیم بر انتخابات نظارت بیشتری شود و افراد فراجناحی به مجلس رویه پیدا کنند. پهلو انتخابات نظارت بیشتری کنید.

محمدتقی نقدعلی به نمایندگی از روحانیون گفت:  درد و دل روحانیون، درد و بیرونی توده مردم است و کم پیش می آید این قشر درد شخصی داشته باشند.

وی افزود: تقویت واحد مشاوره حقوقی تقاضا عمومی و برای مردم ضروری است. رسمیت بخشیدن حضور مبلغین درون کانون های ارامش تربیت، زندان ها و با ساز و فرمان درست نیز یکی دیگر از مطالبات ما است.

وی با اشاره به منکرات راه اندازی یافته، گفت: بحث مفاسد سازمان یافته داخل بعضی از اماکن شبیه باغ ها نیازمند عملکرد ویژه است و ادخال بسیج تو این مبارزه با مفاسد باید میسر شود.

نماینده روحانیون تصریح کرد: تفحص به مفاسد اقتصادی یک مطالعه اشتراکی است. ضبط هایی است که بوسیله شکل نجیب تقدیم شما می کنم، ولی پرونده دانه صلب هایی مبسوط مانده و لازم است رسیدگی شود.

وی افزود: نیازمند سر و لوایح خوب محاکمه هستیم. اطاله دادرسی و رفت و آمدها ناراحتی به بود می آورد.

عسگری فر، نماینده جامعه معلمان و فرهنگیان اصفهان نیز در این دیدار با اظهار اینکه چقدر خوب که شما هستید، اعتراف کرد: معاضدت قضایی افراد ذی ضایع که توان و تقریر ردیابی عبث خود را ندارند، کودکی که تحت ستم است و بانویی که داخل ساختمان یا کارگاه هنری های کوچک زیر جفا است، بوسیله ضمانت اجرایی و پیگیری بهتری نیاز دارد و متاسفانه معاونت فرهنگی هنوز ایستگاه مناسبی در دستگاه قضا ندارد. 

وی با رمز بوسیله سخنان شهید بهشتی ۱۵ ماه بعد از نهضت که تلاش ها برای رفع فاصله طبقاتی ناقص بوده است، از رئیس قوه قضاییه التماس کرد که بخاطر رفع فاصله طبقاتی در جامعه پیشگام شود، چرا که بعضا گرسنگی شاگردان و همکارانم را می بینم؛ معلمی که پیک موتوری می شود و غذای متمولان را تحویل می دهد یا معلم خصوصی، پسر خانواده متمول می شود.

قائم فر، نماینده اساتید دانشگاه همچنین در این دیدار، اشعار کرد: خوشحالیم که مهتر پیل قضائیه تربیت شده حوزه هستند و از ابتدایی ترین درجات تا بالاترین رتبه را قدم بوسیله شلنگ طی کردند و این مقدماتی کود است بعد از تنش است که رئیس قوه قضائیه چنین انفراد هایی دارد و البته معنویات شما باعث دلگرمی آدم شده است.

وی با اعتقاد پهلو اینکه قوه قضائیه به دلیل گرفتاری های بسیار، دچار روزمرگی شده است، گفت: این روزمرگی نگاه های ژرف و تمام را از مردم می گیرد، گاهی بسیاری از دستگاه ها وظایف خود را ایفا نمی دهند، آدم به دستگاه قضا مراجعه می کنند تا اعمال قاعده و تحقیق کنند. 

این پاسبان اساتید دانشگاه ادامه داد: اگر بتوانیم با دانشگاه ها تماس مداوم داشته باشیم، می توانیم در آینده از ادخال صدها هزاره پرونده به وسیله قضایی پیشگیری کنیم، افتخار ما این است که کوچکترین بی نظیر جامعه بتواند در دستگاه قضا از بزرگترین بی مانند شکایت کند.

وی افزود: بدبختانه امروز در بر بحران اقتصادی و مالی، شاهد اغتشاش سند و علمی هستیم و اهدا مدارک فاقد ارزش و اعتبار، شرف علمی دانشگاه ها را عرشه سوال درگیر است.

پلیس فعالان رسانه و فضای مجازی نیز در این دیدار از رئیس پیل قضاییه عاشق پیگیری انگیزه راه اندازی شبکه ملی داده ها شد.

وی گفت: امروز فضای رمزی به دلیل نداشتن قوانین مدون، به فضایی بی در و پیکر برای ابداع اعلام فیک، فسق و فحشا تبدیل شده است و از شما خواهشمندیم با تدوین قوانینی، رسانه های رسمی را حمایت کنید.

انتهای پیام