«رقص ساعت» منتشر شد

بوسیله گزارش ایسنا، این رمان درون ۲۵۹ صفحه و با قیمت ۴۹۵۰۰ تومان  درون انتشارات علمی نمایش شده است.

داخل معرفی این کتاب آمده  است: آن تیلور در سال ۱۹۴۱ در مینی آپولیس مینه سوتا متولد و در کارولینای شمالی بزرگ شد. او تاکنون بیش از ۲۰ چابک ادبیات نوشته است و در ادبیات هایش عمر و حالات و روحیات زنان را کنکاش می یواش و با دیدی جدید به جنبه های متنوع زندگی زنان می پردازد.

بیستمین داستان تیلور با معروفیت «قرقره آبی» داخل سال ۲۰۱۵ مدخل فهرست کتاب های نامزد دریافت عطیه «پولیتزر» فراغت گرفت. یازدهمین رمان این دبیر نیز بوسیله نام «درس تنفس» در سال ۱۹۸۸ توانست این اجرت را از آن او کند.

شعر «اپرا ساعت» او هم در هفت مجله آمریکایی جزء پرفروش ترین رمان ها شد. این تاریخچه متشکل از دو بسرنوشت شوم دچار کردن است و در حالی که حصه دوم روایت استمراری دارد، حصه اول از سه گانه اپیزود رها تشکیل شده است. تایلر از روزی شروع می کند که والده عصبیِ ویلا زمانی که او، پیروز فروتن تایلر، ۱۱ سال داشت، خانواده اش را بخاطر ۲۴ ساعت ترک می کند و ماجراهایی که پیش می آید…

از یکسره محدودیت های این تاریخ می توان بوسیله این موارد اشاره کرد: کتاب پرفروش ساندی تایمز، مدخل ۱۰ کتاب برتر نامه یواس‎ای تودی، جزء ۲۰ کتاب لایق سال روزنامه تایمز لندن، پاره لیست کتاب های برتر بی بی سی رادیو و… .

انتهای پیام