راهیابی ۴ فیلم ایرانی بوسیله مهمانی ملبورن استرالیا

بوسیله گزارش ایسنا، شصت و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ملبورن استرالیا داخل سال ۲۰۱۹ سیاهه فیلم های حاضر در این رویداد سینمایی را اتمام کرد و علاوه پیاده شدن نسخه ترمیم شده فیلم کلاسیک «خشت و آینه» از ابراهیم گلستان و فیلم کوتاه «گذار» بوسیله کارگردانی و نویسندگی اکسیر هندی، فیلم انیمیشن «پسر دریا» ساخته عباس جلالی یگانه و فیلم کوتاه «تتو» به کارگردانی فرهاد دل آرام همچنین در این مهمانی بوسیله روی پرده می روند.

انیمیشن «پسر دریا» که پیش از این نمدار دستمزد ویژه شهر انسی از حصه دورنمای فیلم های کوتاه پنجاه و نهمین اطراف جشنواره بین المللی انیمیشن «انسی» فرانسه شده وجود روایتگر رمان عیال و شوهری به همراه پسری است که روی خرابه زندگی می کنند. محضر پسر کم کم تغییراتی داخل زندگی آنها ایجاد می کند…

«تتو» بوسیله کارگردانی فرهاد دل باثبات نیز پیش تر موفق به کسب جایزه خرس زجاجی بهترین فیلم کوتاه از لفظ هیأت داوران جوان حصه نسل جشنواره فیلم برلین شده است. درون خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: برای تمدید گواهینامه رانندگی، دختری بالغ به دلیل تَتوهایش به شهرک آزمایش قاصد می شود.

شصت و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ملبورن از تاریخچه اول تا ۱۸ اوت ۲۰۱۹ (۱۰ تا ۲۷ مرداد ماه) در ده ملبورن کشور استرالیا برگزار می شود.

انتهای پیام